укр
  • +38(096) 20-60-839

Новини

February_calendar
31
СІЧ

Найцікавіші події лютого

Цей місяць буде дуже насиченим на аграрні події. Багато заходів, між іншим, відбудуться не тільки в Києві, а й в Харкові та Дніпрі. Кличе до себе в гості навіть Париж. 
Заінтригували? Тоді скоріше читайте та реєструйтеся.


 

14-15.02

День агронома – 2017

farmer

Конференція організована журналом «The Ukrainian Farmer» і поділена на кілька категорій: тонкощі весняної сівби, захист рослин, системи удобрення, зерновий клин, олійний клин. Подія відбудеться у Києві, в готелі “Ramada Encore Kiev”, Столичне шосе, 103.


15-17.02

Зернові технології 2017

+zernovi_ukr

Найбільший агропромисловий форум, який посідає передове місце в АПК України. Учасники заходу запропонують інноваційні рішення на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування с/г культур. Подія проходитиме в Києві, у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-б.


22.02

Міжнародний Форум BIT-2017

бит

Головна подія інформаційно-комунікаційних технологій ринку України.

Унікальний захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою. Форум традиційно збирає найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону. Захід відбудеться у Києві, на вулиці Вадима Гетьмана, 6, в конгрес-холі “Коспомолітъ”.


22-24.02

ГІС-форум

gis_forum

 

Цього року робота ГІС-форуму буде присвячена таким ключовим темам: геопросторові технології і професійне обладнання в агробізнесі; геопортали і web-рішення в галузі ГІС; БПЛА (безпілотні літальні апарати). Подія відбудеться у Харкові, на площі Свободи, 4.

 


 

Агропром – 2017

agroprom3

Національна виставка агротехнологій «Агропром» – повноцінний вузькоспеціалізований майданчик для ділового спілкування і презентації товарів та послуг різних підприємств агропромислової галузі. Останніми роками «Агропром» привертає все більше уваги як українських так і закордонних аграріїв. Захід відбудеться у Дніпрі, на вулиці Нижньодніпровській, 1 (на території Агро-Союзу).

 


 

25.02

Агросалон SIA 2017

salon_paris

 

Три основні теми SIA – тварини, продукти харчування, садівництво.

Паризький Агросалон охоплює практично всі сфери сільськогосподарського виробництва, зокрема ветеринарію, птахівництво, овочівництво, лісництво, тваринництво, а також генетику і технології відгодівлі тварин плюс розділи, що присвячені біоенергетиці та інноваційним технологіям в сільському господарстві.

Захід відбудеться у Парижі й триватиме до 5 березня.