укр
  • +38(096) 20-60-839

Новини

Урожайна країна, МХП
23
СІЧ

SMARTFARMING ЗІБРАВ УРОЖАЙ В МХП

SmartFarming вкотре продемонстрував свої вміння та професіоналізм у співпраці з агропромисловим комплексом «Миронівський Хлібопродукт». Цього разу нашим клієнтом стала компанія «Урожайна країна», яка входить до групи «МХП» і має значний земельний банк – близько 32 тисяч гектарів.

Над цим проектом SmartFarming почав працювати наприкінці 2016 року. Ми створили електронні карти, провели аналітику та здійснили аудит земельного банку. Нині триває навчання співробітників підприємства тонкощам роботи з ГІС.

SmartFarming знадобилося близько 2 місяців, щоб втілити проект у життя. Подекуди наші співробітники проводили перед моніторами понад 8 годин на день. Але головне, це, звичайно, результат – замовник високо оцінив нашу роботу!

 

ГАННА ЛИЖНИК, ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖЕР SMARTFARMING

АНЯ Лыжник ПНГ“У компанії «Урожайна країна» працюють безліч фахівців. Із багатьма з них у перебігу роботи ми спілкувалися і роз’яснювали їм покроково, як коректно вносити інформацію в систему для подальшої продуктивної роботи. Скажу вам чесно, що комунікація – вкрай важливий етап нашої роботи. Ми раді, що і цього разу знайшли спільну мову і зрозуміли одне одного з півслова”.

АНДРІЙ ЛИТВИН, ГІС-АНАЛІТИК SMARTFARMING

Андрей Литвин

“Труднощі були, але вони типові для всіх – це питання відповідності облікових даних полів з точними географічними контурами. Завдяки тому, що підприємство «Урожайна країна» швидко реагувало на наші пропозиції, робота з ними залишила по собі чудові спогади. Зараз триває етап навчання. Він полягає в тому, щоб допомогти фахівцям компанії «Урожайна країна» опанувати систему ГІС, яка здійснює моніторинг поточної ситуації і швидко реагує на виявлені невідповідності. Навчання співробітників проходить у кілька етапів і триває недовго. Опісля того ми зустрічаємося ще кілька разів і відповідаємо на їхні запитання. Потім ми працюємо тільки в телефонному режимі”.

нАЗАРНАЗАР МАЛИНЯК, ДИРЕКТОР SMARTFARMING

“Ми раді співпраці з компанією «Урожайна країна». Я вважаю, що це сильний гравець на українському агроринку. Упевнений, що наступного року вони покажуть впевнене зростання. SmartFarming  вкотре блискуче виконав своє завдання і допоміг замовнику мінімізувати потенційні ризики”.

УК

ОЛЕКСАНДР ЖИГАЛЕНКО, ЗАСТУПНИК ВИКОНАВЧОГО ДИРЕКТОРА З РОЗВИТКУ ТОВ «УРОЖАЙНА КРАЇНА»

“Хочу від імені нашого великого підприємства висловити величезну подяку співробітникам SmartFarming, які професійно виконали свою роботу і допомогли нам стати ще краще. Тепер перед собою ми бачимо зовсім інший шлях. Я впевнений, що наша співпраця принесе багато плодів, які ми скуштуємо вже в наступному маркетинговому році. Наостанок побажаю вашій команді натхнення і нових клієнтів”.

Олександр Жигаленко також висловлює величезну подяку за сприяння команді Центрального офісу МХП, які брали безпосередню участь у реалізації проекту з компанією SmartFarming. Ось ці люди:

  • Володимир Нагорний – начальник відділу розвитку, земельної політики та майнових питань;
  • Андрій Кіяненко – начальник відділу впровадження інновацій;
  • Ірина  Зайченко – керівник проектів та програм в сфері виробництва;
  • Альона Троян – провідний фахівець з автоматизації;
  • Галина Барська – фахівець з питань землекористування.

Нагадаємо, що у 2015 році SmartFarming виграв тендер із впровадження системи управління земельним банком в агрохолдингу МХП.

У рамках цієї роботи планується впровадження лінійки аграрних ГІС. З огляду на обсяги даних і кількість користувачів системи, компанія планує реалізувати потужну серверну частину ГІС системи. Це дасть змогу прискорити багато процесів обробки даних, запровадити унікальні алгоритми і реалізувати різні запити користувачів.

Smartfarming

Докладніше про виконану послугу ви можете дізнатися нижче.

Якщо у вас виникли запитання,

телефонуйте — 096-20-60-839

Управління земельним банком