укр
  • +38(096) 20-60-839

Новини

33011252012_2c43fb08e5_o
22
ЛЮТ

SmartFarming на Форумі Bit-2017

Компанія SmartFarming виступила партнером круглого столу «Чим можуть допомогти одна одній дві найперспективніші галузі України – ІТ та агро?» на Міжнародному Гранд Форумі BIT-2017 22 лютого. Участь у роботі круглого столу взяв виконавчий директор SmartFarming Назар Малиняк, який розповів учасникам заходу про перспективи аграрного ринку в контексті IT-технологій та відзначив успішність взаємодії технологічних стартапів та агрокомпаній.

Спочатку Назар Малиняк розповів про компанію і наголосив на тому, що SmartFarming є системним інтегратором в сільському господарстві, який співпрацює переважно з великими та малими агрохолдингами. У нас є низка своїх ключових рішень, які ми можемо запропонувати нашим клієнтам: це земельний банк, супутниковий моніторинг, точне землеробство і серія наших продуктів, які впроваджуються разом із нашими партнерами, зазначив Назар Малиняк під час виступу.

«До організації заходу питань немає. Мені сподобалася ідея розподілення по модулях. Щоправда я більше очікував від власне круглого столу – думав, це буде більше дискусія. Тому що частина спікерів, які прийшли сюди – вони прийшли себе продавати. Хоча планувалося від початку, що це буде дискурс. Тут були аграрії і це позитивна річ, бо вони приходять сюди, щоб зрозуміти, що відбувається всередині галузі; які тенденції синергії IT та агросфери», — розповідає Назар Малиняк.

33040154501_93038ef4be_o

«Для асоціації AgTech Ukraine цей захід корисний тим, що на наших очах відбувається побудова ринку високих технологій для сільського господарства – і ми є його безпосередніми учасниками і творцями. Круглий стіл також цікавий з огляду на те, що виникає взаємодія між аудиторією та спікерами – сьогодні ми чули багато різних питань з народу – і це ознака того, що IT та агро стають дедалі популярнішими в нашій країні – відповідно це дає шанс талановитим людям започатковувати власні справи і надалі просувати бренд “Україна” в світі». — каже голова асоціації AgTech Ukraine Юрій Петрук, який виступив модератором круглого столу.

 

32785186650_af5533265c_o«Аграрії часто не знають про те, які технологічні рішення чи програмні продукти вони можуть використовувати у своєму бізнесі, а IT-розробник, водночас, не знає, що потрібно агросектору. Оцей місток потрібно проводити, щоб з’являвся діалог і максимальна ефективність. Ми вже пройшли етап, коли IT та агро разом – тепер потрібно сегментувати ці речі: окремо те, що
стосується зберігання даних; окремо те, що стосується аналітики даних; і окремо прогнозованість. Хочу сказати, що тим самим мостом, який поєднує айтішників та аграріїв є асоціація AgTech Ukraine, завдяки якій ми розвилися зі стартапів у компанію і я дуже радий, що все більше IT-розробників починає розумітися в темі і дедалі краще відчувають потреби ринку. Я взагалі порадив би кожному технарю, який воліє працювати в агро, їхати в поля і постійно спілкуватися з аграріями», — зазначає один із учасників круглого столу, засновник SkokAgro Сергій Скок.