укр
  • +38(096) 20-60-839

Новини

Гис-форум
25
ЛЮТ

SmartFarming на GIS-FORUM 2017

Команда SmartFarming наприкінці лютого виступила на харківському GIS-forum 2017. Вони поділилися своїми враженнями від участі у заході і розказали про те, як заохочують українських студентів до роботи в аграрній галузі.

Оксана Сімонова, консультант

“Наша компанія виступила спікером першого дня форуму, присвяченого тематиці використання ГІС у виробництві. В рамках своєї доповіді ми намагалися показати, які запити є наразі актуальними для представників аграрного сектора і яким чином впровадження геоінформаційних систем може задовольнити ці потреби. Тематика виступу була цікавою як для присутніх аграріїв, так і для непрофільних учасників форуму, що викликало жваву дискусію серед слухачів. Словом, ми отримали гарний досвід від участі у ГІС-форумі і наступного року знову плануємо завітати до Харкова!”

33133415131_e4e8a2f38b_o

Анна Лижник, менеджер із проектів

“У рамках заходу ми провели зустріч зі студентами різних курсів. Серед них були майбутні географи, картографи та геодезисти. Загалом, послухати нас прийшло близько 30 студентів. Серед них 11 людей одразу виявили бажання з нами співпрацювати на умовах outsorce (поза штатом — ред.). Як проходить відбір у штат? Усе просто. Спочатку ми їх навчаємо, а потім вони виконують тестові завдання. Якщо все ок, то ми запрошуємо їх у команду”.

ДО ВІДОМА

Компанія SmartFarming радо запрошує ГІС-спеціалістів із мінімальним досвідом роботи до співпраці на позаштатних умовах.

Чекаємо Ваші резюме — al@smartfarming.com.ua
Є питання? Телефонуй 098-580-06-10