укр
  • +38(096) 20-60-839

Новини

зщвшш
09
БЕР

ТОП-8 подій березня

Вітаємо!
Березень багатий не лише на сонце, а й на велику кількість цікавих подій. Так, наступного місяця відбудуться агрохімічний форум для поціновувачів рослин, велика конференція для маркетологів, хакатон аграрних інновацій для IT-винахідників, львівський форум для власників і топ-менеджерів IT-аутсорсингових компаній, а також конференція експертів AdTech.

Якщо Вас зацікавила та чи інша подія, Ви можете натиснути на заголовок або на зображення, щоб дізнатися більше. Ми автоматично Вас переадресуємо на сторінку заходу.


24-26.03 Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2017

unnamed (1)Це — найбільша всеукраїнська подія, на якій презентують технологічні know-how в АПК. Хакатон дає можливість безкоштовно представити на загал власні IT-розробки для агросектора. Переможці отримують грошові винагороди, партнерські призи, а також повну медійну та консультаційну підтримку асоціації AgTech Ukraine.


16-03 CPAconf2017

unnamed (2)Це вже п’ята, ювілейна, конференція з аффілейт маркетингу. Щоразу захід відвідують учасники багатьох країн. Конференція зачіпає найактуальніші питання про партнерство, роботу веб-майстрів і рекламодавців.


17-03 Форум щодо запобігання шахрайству

unnamed (1)На форумі обговорять побудови ефективних бар’єрів для зниження ризиків шахрайства на підприємствах України. У заході візьмуть участь представники передових компаній. Форум ділиться на 2 категорії: Main та Agro. Подія дуже цікава, бо шахрайство на сьогодні — одна із головних загроз бізнесу.

 


18-03 Blockchain Hackathon
unnamed (3)

Другий всеукраїнський Blockchain хакатон присвячений створенню прототипів продуктів з використанням технології Blockchain. Завдання організаторів – надати можливість технологічним командам розробити продукт, який, можливо, стане проривом в екосистемі проектів Blockchain.

 


23-03 Практична конференція “Контакт-центри: кращі практики”

unnamed (3)

Підготовкою конференції займаються безпосередньо представники галузі контакт-центрів, тому захід торкнеться теми, яка найактуальніша для більшості контактних центрів нині. Усі доповіді конференції носять суто практичний характер і ґрунтуються на реальному досвіді роботи контакт-центрів передових українських компаній.

 


24-03 NooMa Conference
unnamed

На цій конференції збираються знані експерти AdTech, що розказують про останні тренди та актуальні зміни в сфері Mobile, Traffic tracking, Conversational Commerce і Video Marketing.

 


 

24-03-25-03 Lviv Outsourcing Forum 2017
unnamed (4)

Конференція для власників і топ-менеджерів IT-аутсорсингових компаній. У минуломи було проведено 9 конференцій, котрі завжди збирали активну частину індустрії аутсорсингу в Україні та слугували майданчиком для обміну досвідом та обговорення “болючих” проблем. Планується, що в форумі візьме участь близько 300 учасників.

 


 

29-30-03 AgroWorld Uzbekistanunnamed

На виставці представлена продукція та послуги значної кількості підприємств АПК Узбекистану. Це престижний захід, в якому беруть участь асоціації, державні структури, науковці тощо.