укр
  • +38(096) 20-60-839

Партнери

partners-photo

 


Одним із пріоритетних напрямків нашої компанії є вибудовування довгострокових взаємовигідних партнерських відносин, які дають можливість надавати Клієнтам найбільш комплексний і якісний продукт.

Наші Партнери є лідерами своїх напрямків, що дозволяє надавати нашим Клієнтам весь спектр послуг, пов’язаних з переходом на передові технології і системи управління сільськогосподарським бізнесом.

 

image002

ОДА Україна

image002

ОДА Україна

Надає аналітичні послуги по ринках пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшнику, ріпаку та сої, а також управлінню ціновими ризиками в агробізнесі.

image004

IT-Lynx

image004

IT-Lynx

Є розробниками і виробниками апаратного та програмного комплексу для GPS-моніторингу техніки, контролю руху палива та відстеження погодних умов в режимі онлайн.

bakertillyt

Baker Tilly

bakertillyt

Baker Tilly

Член міжнародної мережі Baker Tilly International, незалежна українська компанія, яка надає послуги в сфері аудиту, податкового та бізнесконсультування, незалежної оцінки, ТЦО, sustainability services, бухгалтерського та управлінського обліку.

image008

СТІРФАРМ

image008

СТІРФАРМ

Офіційний дистриб'ютор компанії Raven Industries Inc. Надають інноваційне обладнання для точного землеробства.

fly technology

Fly Technology

fly technology

Fly Technology

Компанія Fly Technology - офіційний дистриб'ютор компанії DJI в Україні, безперечного світового лідера в розробці і виробництві високопродуктивних безпілотних літальних апаратів та систем.

AgTech Ukraine

AgTech Ukraine

AgTech Ukraine

AgTech Ukraine

Діяльність Асоціації спрямована на об'єднання представників IT та Агро, створення майданчика, де учасники аграрного ринку могли б обмінюватися досвідом і отримувати консультації від компаній-представників «best practice» на ринку.

eng

ALEXANDROV&PARTNERS

eng

ALEXANDROV&PARTNERS

Міжнародна юридична компанія «АЛЕКСАНДРОВ та ПАРТНЕРИ» має більш ніж 10-річний успішний досвід роботи на ринку юридичних послуг, представляє інтереси клієнтів в сфері агробізнесу в Україні та за кордоном.