укр
  • +38(096) 20-60-839

Наші послуги

Моніторинг стану посівів

sat_monitoring2

Оперативний супутниковий моніторинг посівів

Проблема управління великими територіями вирішена! Супутниковий моніторинг стану посівів дозволяє вести спостереження за зміною стану вегетації рослинності на основі щотижневих знімків високої роздільної здатності.

Компанія SmartFarming надає космознімки як з комерційних апаратів, таких як IKONOS, Quickbird, WorldView, Geoeye, Rapideye, SPOT, Elevation, DEIMOS, так і з відкритих джерел міжнародних програм Landsat, Copernicus і MODIS. Роздільна здатність супутникових знімків варіює від 50 сантиметрів до 250 метрів, в залежності від поставлених завдань.

Дані з радарних супутників дозволяють проводити аналіз вегетації навіть у регіонах з високою хмарністю.

Після отримання супутникових знімків високої якості можна відстежити позитивні і негативні динаміки розвитку культур і отримати повну картину стану посівів на полях, а також задати точні gps-координати для проведення наземного огляду агрономами.

Аналітичні дані за станом посівів в розрізі культур і полів дають можливість чітко визначити % проблемних площ, оцінити можливі ризики і прийняти необхідні оперативні рішення.

Аналіз продуктивності полів

Аналіз продуктивності полів проводиться на основі порівняння часового ряду супутникових знімків. В результаті отримуємо картину закономірного розвитку біомаси протягом багатьох років, особливості мікроклімату і рельєфу: на певних ділянках стан посівів на полях завжди гірший, ніж на інших ділянках.

Таким чином, компанія отримує дані для побудови картограм внесення добрив, оптимізації меж посівних площ або перегляду технологій обробки ґрунтів на полях і окремих ділянках.

Анализ продуктивности полей

sattelite monitoring

Але всі зусилля можуть зійти нанівець, якщо Ви не володієте точною інформацією про стан земельного банку компанії. Впровадивши систему управління земельним банком, Ви отримаєте швидкий доступ до достовірної й актуальної інформації про поточний стан ділянок і полів.

Разово прояснити картину стану земельного банку можна за допомогою Аудиту. Він дає актуальну інформацію про площі за різними параметрами: площі в оренді та в опрацюванні та їх невідповідності, інформацію щодо обміну земельними ділянками, аналітику по термінах договорів оренди та юридичним статусом, перелік основних фінансових, юридичних і виробничих ризиків, підтвердження сівозміни та інші важливі параметри.