укр
  • +38(096) 20-60-839

Наші послуги

Управління технікою та контроль ПММ

gps_monitoring

Управління технікою і контроль палива

Сільськогосподарські підприємства використовують велику кількість техніки. Дуже важливо мати точну інформацію про її місцезнаходження і діяльность, так як не завжди техніка знаходиться в тому місці, де повинна бути, не завжди механізатори дотримуються норм технологічних операцій і використовують ПММ за призначенням.

Все це зводиться до великих фінансових витрат, а саме: паливо, амортизація, неякісне виконання та невиконання робіт у визначені терміни. Тому одним з найважливіших напрямків є автоматизація управління технікою.

Система управління технікою дозволяє:

  • Відстежувати переміщення техніки і витрати палива, як в режимі реального часу, так і в режимі історії;
  • Вести моніторинг подій;
  • Визначити хронометражні норми в розрізі операцій;
  • Формувати планові завдання водіям і механізаторам;
  • Вести облік фактично виконаних робіт сільгосптехнікою;
  • Проводити план-фактний аналіз;
  • Вивантажувати в «1С» фактично виконані роботи для формування бухгалтерської та управлінської звітності.

gps3

Результатом такої системи буде створення прозорого ланцюжка руху ПММ і контроль палива на кожному його етапі, моніторинг руху техніки, контроль виконання завдань, а також облік реально виконуваних робіт.

Система GPS-моніторингу є важливим елементом при впровадженні точного землеробства, оскільки дозволяє задавати техніці маршрут руху.

При аналізі даних супутникового моніторингу стану посівів також використовується інформація з системи GPS-моніторингу. Якщо причина поганого розвитку біомаси — неякісно виконана технологічна операція — це підтвердить інформація з датчиків GPS-моніторингу.

Будь-які впровадження в агрокомпанію варто починати з побудови системи управління земельним банком. Система управління земельним банком — це швидкий доступ до достовірної й актуальної інформації про поточний стан земельних ділянок, полів, гнучка звітність, можливість швидкого реагування й оперативного внесення змін в діяльність компанії.