укр
  • +38(096) 20-60-839

Наші послуги

Управління земельним банком

Аудит земельного банку

Аудит земельного банку – це зріз поточного стану земельних активів компанії. Дана послуга орієнтована на надання точної інформації її акціонерам, кредиторами або потенційним інвесторам.

Звіт містить в собі визначення площ в оренді і в обробіткуі та їх невідповідностей, інформацію щодо обміну земельними ділянками, аналітику щодо термінів договорів оренди та юридичних статусів, перелік основних фінансових, юридичних і виробничих ризиків, підтвердження сівозміни та інші важливі параметри.

Основні ефекти від проведення аудиту:

  • Актуальна інформація про стан земельного банку;
  • Основні ризики, пов’язані з управлінням / придбанням земельного банку;
  • Звіт про стан земельного банку в розрізі кластерів, підприємств, сільрад, полів щодо термінів оренди, юридичного статусу, обміну земельними ділянками, відповідності площі по документам і по карті;
  • «Дорожня карта» з вирішення всіх проблемних питань.

Система управління земельним банком

Земля – ​​це основний актив в агровиробництві, тому система управління земельними активами повинна бути фундаментом в «архітектурі» системи управління аграрним підприємством. Від точності даних по площі орендованих земельних ділянок залежить бюджет нарахувань по орендній платі, від точності площі оброблюваних полів – виробничий бюджет.

Система управління земельним банком – це швидкий доступ до достовірної та актуальної інформації про поточний стан земельних ділянок, полів, гнучка звітність, можливість швидкого реагування і оперативного внесення змін в діяльність компанії.

%d1%83%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%8b%d0%bc-%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%be%d0%bc

510105967

Впровадивши систему управління земельним банком, Ви отримаєте:

  • Електронну карту земельних ділянок в прив’язці до електронної карти полів;
  • Базу даних договорів оренди, в т.ч. базу сканованих документів, в прив’язці до земельних ділянок на карті;
  • Налаштовані шаблони введення даних, звітів та договорів на друк;
  • Єдине сховище картографічної інформації і документів;
  • Інтеграцію з системою 1С (при необхідності) для автоматизації та спрощення документообігу.

Візуалізація і точне відображення стану земельних ділянок допоможе оптимізувати структуру земельного банку.

Навели лад — рухайтеся далі. Доповніть аналітику Вашої компанії даними зі супутникового моніторингу стану посівів. Ви зможете спостерігати за змінами стану вегетації рослинності. Технологія значно спрощує спостереження за станом посівів на великій території або на полях, що знаходяться на відстані.