укр
  • +38(096) 20-60-839

Наші послуги

Ведення історії полів

A young farmer in a mid growth soybean field records crop data on his tablet computer. This represents the next generation of young farmers using the latest technology in farming operations

Ведення історії полів

Щоб успішно проводити щорічні кампанії аграрним підприємствам необхідно правильно спланувати бюджет, визначити сівозміну, розробити технологічні карти і проконтролювати їх виконання на полях.

Бюджет і планування товарно-матеріальних цінностей буде залежати від кількості гектарів, виділених під ту чи іншу культуру і технологію. Тому, перед компаніями стоїть завдання – визначити точні контури своїх полів. Вирішуючи її, аграрні підприємства стикаються з іншою, не менш важливою проблемою, – відсутністю єдиної бази даних полів і історії їх обробки.

Відсутність цих даних ускладнює планування і знижує ефективність прийнятих рішень.

Електронні паспорти полів дозволяють:

  • Вести історію кожного поля в прив’язці до електронної карти по більш ніж 50 показниками (сівозміні, попередникам, плановій і фактичній врожайності, механічному й хімічному складу ґрунтів, фітосанітарного стану, виконаним польовим роботам і т.д.).
  • Оперативно вносити інформацію з поля, завантажувати фотографії з прив’язкою до карти поля;
  • Підключати матриці рельєфу, результати агрохімічного аналізу ґрунтів, карти врожайності, тематичні карти;
  • Вести технологічні карти полів і контролювати факт виконання операцій.

Поля - копия

В результаті електронна карта полів і база даних агрохолдингу містять всю необхідну інформацію для прийняття управлінських рішень з розміщення сільськогосподарських культур і визначення технологій обробки.

Будь-які впровадження в агрокомпанію варто починати з побудови системи управління земельним банком. Система управління земельним банком — це швидкий доступ до достовірної й актуальної інформації про поточний стан земельних ділянок, полів, гнучка звітність, можливість швидкого реагування та оперативного внесення змін в діяльність компанії.